Akcja poboru krwi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W remizie OSP Dębina Łętowska w dniu  10 LUTY 2019 (niedziela) w godz. 8:00 – 12:00 ODBĘDZIE SIĘ AKCJA POBORU KRWI.

Strażacy i policjanci zebraną krew dedykują na rehabilitacje dzieci z wypadków drogowych. W niedzielę oprócz oddania krwi każdy będzie mógł zostać walentynką. Spełniając dobry uczynek, będzie można podarować zakrętki, które oddamy małej dziewczynce o imieniu Jagódka, która w marcu br. ukończy pierwszy roczek życia. Jagódka pochodzi z Tarnowa, potrzebuje systematycznej rehabilitacji oraz protez rączek. Każdy może podzielić się swoim serduszkiem z Jagódką przynosząc dla niej właśnie zakrętki. Każdy kto czuje chęć pomocy, może przygotować i przynieść ze sobą nawet skromną ich ilość. Pokażmy gest solidarności i wsparcia dla tego małego aniołka. Każda zakrętka się liczy J

 

Na miejscu dla Dawców jak zwykle przewidziane pamiątkowe upominki ! będzie możliwość zrobienia fajnych zdjęć i zobaczenia z bliska prawdziwych strażaków i ich sprzętu ! Dodatkowo jak chcesz, możesz zamieścić gotowe przygotowane zdjęcie na portal FB. Zachęcamy do rozszerzenia informacji o akcji wśród znajomych, mediów, klubów, stowarzyszeń. Akcję poboru krwi wspierają policjanci z Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Korzystając z okazji pragnę Wam serdecznie podziękować za dotychczasową aktywność i wszelaką uzyskaną pomoc. Podsumowując w skrócie działalność klubową w 2018 roku, członkowie i sympatycy naszego klubu przez cały rok zebrali łącznie 221,70 litrów krwi oraz zorganizowano 7 terenowych akcji poboru krwi. Od założenia klubu upłynęła już cała dekada. Począwszy od daty założenia klubu tj. 10.10.2008 r. do chwili obecnej zebrano 1884,40 litrów krwi od 4355 Dawców, zorganizowano 68 terenowych akcji poboru krwi.

Kolejna akcja poboru krwi odbędzie się już niebawem 10 marca 2019 r. (niedziela) OSP Koszyce Małe w Niepublicznej Szkole Podstawowej w godz. 8:00-12:00.

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com