Konkurs na Najpopularniejszego Strażaka

Wydawca dziennika „Polska Gazeta Krakowska" oraz Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Oddział Wojewódzki w Krakowie zorganizował plebiscyt „Najpopularniejszy Strażak województwa małopolskiego roku 2012". Jedynym kandydatem z Gminy Wojnicz jest Marek Bachara z OSP Zakrzów - wesprzyjmy go naszymi głosami! Szczegóły Konkursu poniżej:

 

Plebiscyt trwa od dnia 22 czerwca 2012 r. do dnia 7 września 2012 r. i zostanie przeprowadzony etapowo.

 

Etap I Plebiscytu trwa od dnia 22 czerwca 2012 r. do dnia 13 lipca 2012 r. i obejmuje zgłaszanie przez Czytelników kandydatów do tytułów „NAJPOPULARNIEJSZY STRAŻAK WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO ROKU 2012". Zgłaszanie kandydatów następuje w jednej zbiorczej kategorii obejmującej zarówno strażaków zawodowych, jak i strażaków ochotników. Do organizatorów zgłoszono 103 kandydatury

 

 

Etap II Plebiscytu trwa od dnia 20 lipca 2012 r. do dnia 3 sierpnia 2012 r. i obejmuje głosowanie na zakwalifikowanych do tego etapu kandydatów, na drukowanych w okresie od 20 lipca 2012 r. do 31 lipca 2012 r. w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska" oryginalnych kuponach do głosowania lub przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety Krakowskiej). Na jednym kuponie można oddać głos na jednego kandydata.

 

Etap III Plebiscytu trwa od dnia 10 sierpnia 2012 r. do dnia 31 sierpnia 2012 r. i obejmuje głosowanie na zakwalifikowanych do tego etapu kandydatów, na drukowanych w okresie od 10 sierpnia 2012 r. do 25 sierpnia 2012 r. w dzienniku „Polska Gazeta Krakowska" kuponach do głosowania lub przez SMS (poprzez zakup e-wydania Gazety Krakowskiej). Na jednym kuponie można oddać głos na jednego kandydata. Obejmuje ostateczny wybór „NAJPOPULARNIEJSZEGO STRAŻAKA WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO ROKU 2012." Do III etapu Plebiscytu dopuszczonych zostanie 30 kandydatów, w tym: 20 kandydatów wg ilości głosów otrzymanych w II etapie Plebiscytu (według sumy głosów otrzymanych na kuponach i SMS); 10 kandydatów wyłoni na posiedzeniu w dniu 7 sierpnia 2012 r. Kapituła Plebiscytu w oparciu o następujące kryteria: postawę kandydata, szacunek, jakim kandydat cieszy się w swoim środowisku, aktywność kandydata i jego zasługi, liczbę uzyskanych głosów.

 

W dniu 7 września 2012 r. Kapituła Plebiscytu dokona na posiedzeniu ostatecznego ustalenia i zatwierdzenia wyniku Plebiscytu. Gala Plebiscytu odbędzie się po zakończeniu III etapu Plebiscytu w terminie i miejscu, który zostanie podany do wiadomości Laureatów przez Organizatora nie później niż do 30 września 2012 roku.

Z terenu terenu Gminy Wojnicz został zgłoszony jeden kandydat Marek Bachara z OSP Zakrzów. Można głosować na niego m.in. wysyłając sms na nr 7155 o treści STRAZAK.1 (koszt 1,23zł z vat). Po wysłaniu smsa otrzymujemy kod do e-wydania Gazety Krakowskiej gdzie już możemy pobrać sobie na komputer wydanie gazety z internetu w formie pliku pdf.

 

Więcej informacji, Regulamin oraz aktualne wyniki można znaleźć na portalu naszemiasto.pl

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com