Relacja wideo z Koncertu z Różą

11 marca 2012 r. w Kinie Wawel odbył się już po raz drugi Koncert z Różą. Koncert ten był poświęcony wszystkim kobietom - w nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Kobiet. Głównym wykonawcą był rewelacyjny zespół "Uniwersal Band" z Zakrzowa. Ponadto wystąpił kabaret E22 oraz kwartet "Saxpasja". W koncercie wzięła udział również solistka - Beata Płużek. Po koncercie wszyscy mogli skosztować kulinarnych wariacji na temat babeczki przygotowanych przez Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet - współorganizatora koncertu. Każda kobieta, która przyszła na koncert otrzymała piękną różę od Radnego Powiatu Tarnowskiego - Pana Józefa Sowy, który był sponsorem koncertu. Po koncercie odbyła się charytatywna zbiórka na rzecz ciężko chorego Leszka Romańskiego. Zapraszamy na krótką relację wideo z koncertu.

 Autor filmu: Piotr Szpala


Dobro dane innym wraca.........

Kolejny raz mieszkańcy Wojnicza okazali swe wielkie serce. Udało nam się zebrać na leczenie Leszka Romańskiego kwotę 580 zł 50 gr.

Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za obecność i za udzielone wsparcie finansowe. Każda złotówka uzbierana na leczenie Leszka jest dla mnie bezcenna.

Szczególne podziękowania składam Dyrektorowi i współpracownikom GOK w Wojniczu, Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet, władzom Gminy, artystom, mojej przyjaciółce Izie i wielu, wielu innym…

 

Dziękuję

 

Aleksandra Romańska z synami

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com