portal portalowi nierówny.....

Miałam możliwośc i niewątpliwą przyjemnośc uczestniczyć w spotkaniu osób tworzących lokalne portale - takie jak naszwojnicz.pl

Co portal to inne problemy. Wiadomo - jak w życiu. Ale główny i wspólny : za mało ludzi do pracy wobec dużej liczby zaproszeń na lokalne wydarzenia.

Oniemiałam !

U nas ludzie są, chęć do pracy jest.....tylko o lokalnych wydarzeniach dowiadujemy się, poza małymi wyjątkami,  przypadkiem, często wręcz wpraszając się na imprezy.

Po tej mojej wypowiedzi oniemieli z kolei zebrani. Rozgorzała dyskusja co jest powodem takiego stanu rzeczy ?

Niecierpliwym od razu odpowiem - do żadnych konkretnych wniosków nie doszliśmy - niestety.

Ale domysły przyczyn takiego stanu rzeczy były różne: od najbardziej absurdalnych (pewnie mają coś do ukrycia) , po wręcz fantastyczne (impreza jest tak znakomita, jedyna i niepowtarzalna dla wąskiego grona wybrańców), przyczyny inne :ludzie nie są przyzwyczajeni do widoku kamery, chcą świętować we własnym gronie, niechęć do osób tworzących portal, brak informacji o istnieniu portalu................

Prawda w przypadku naszego portalu leży pewnie gdzieś po środku, ale szkoda, że jesteśmy pomijani w dostępie do informacji, o wydarzeniach wartych rozpropagowania w Gminie.

                                                                                                                                                                     Chava Meantzel

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com