SZUKAJMY …

Porzucone szczeniaki i kocięta – skazane na pewną śmierć, nieudzielanie pomocy po wypadku komunikacyjnym przez sprawców tegoż. Szczęście dla takiego zwierzaka, jak znajdą się ludzie o dobrym sercu i pomogą. Co raz dochodzą nas słuchy o skatowanych zwierzętach. Nieszczęśliwe wypadki czy umyślne działanie człowieka. Kot, który stracił łapkę bo zaplątał się w sidła – nieszczęśliwy wypadek zdawałoby się, ale skąd w kocie śrut ? Niedowidzący myśliwy pomylił z zającem, czy chciał dobić stworzenie? A może ktoś strzelał, ot tak dla zabawy?

Pies który stracił jedno oko, na drugie najprawdopodobniej nie będzie widział. Stoczył potyczkę z kotem, czy ktoś postanowił trwale go okaleczyć ?

alt

Niestety, wszystko wskazuje na to, że oprawcą był człowiek. Dziś właścicielka robi wszystko, aby uratować oczko Dziambona.

Dzięki portalom społecznościowym takie przejawy niebywałego okrucieństwa są nagłaśniane. Może pomogą ująć sprawcę, może uczulą właścicieli, aby bardziej pilnowali swoich pupili?

Wiem, łatwo powiedzieć – bardziej pilnuj ! Sama jestem właścicielką trzech psów, z których jeden to typowy „wędrowniczek". Wystarczą sekundy, aby przeskoczył wysokie ogrodzenie i...... Właśnie, jak to się już zdarzy, nie czekajmy, nie mówmy....pobiega i wróci....tylko SZUKAJMY !

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com