Akcja poboru krwi i zbiórka dla polskich dzieci z ubogich rodzin

Materiał nadesłany przez organizatorów


Zapraszam na akcję poboru krwi połączonej ze zbiórką dla POLSKICH dzieci z ubogich rodzin zamieszkałych na kresach Ukrainy.

Akcja odbędzie się w Niedzielę 20 listopada 2016 tradycyjnie od 8:00-12:00 w remizie OSP Łukanowice.

Na szczytną inicjatywę zapraszają strażacy i mieszkańcy Łukanowic.

Całość przedsięwzięcia będzie wspierana przez Klub HDK PCK przy OSP Zakrzów a także przez Lokalną Grupę Działania „Dunajec-Biała".

W niedzielę będziemy pomagali nie tylko osobom potrzebującym krwi na zabiegi czy operacje ale również materialnie poprzez wsparcie rzeczowe dla najbiedniejszych dzieci z Ukrainy. Kto może i chce niech przyniesie ze sobą: wolny datek, zabawkę, produkt żywnościowy (długoterminowy) lub cokolwiek co uznacie za celowe, co rozbudzi w oczach dziecka radość i trochę uśmiechu na święta Bożego Narodzenia. Każdy nawet najmniejszy i najskromniejszy podarek będzie serdecznie przyjęty. Mamy świadomość, że nasza strażacka mała pomoc będzie małą iskierką pamięci. Nasi rodacy mimo że żyją poza granicami naszego kraju wciąż czują się Polakami i są z Polską związani. Dajmy im poczuć więź dobroci w tym świątecznym okresie, chociażby poprzez ten mały gest ale z jak dużym sercem przekazany.

Autokar dowiezie rzeczy w dniu 16 grudnia 2016 na Ukrainę. Jeżeli chcesz przekazać pomoc w innym dniu niż niedziela lub chcesz wspomóc w innej formie to poproszę o kontakt.

Serdecznie zapraszam do przekazania informacji wśród znajomych

zapraszamy

Marek Bachara

Prezes Klubu HDK PCK przy OSP Zakrzów

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com