Oświadczenie Radnej Sejmiku Województwa Małopolskiego Pani Lucyny Malec

Szanowni Państwo,

W związku z doniesieniami medialnymi o moim skreśleniu z listy członków PIS przesyłam swoje oświadczenie w tej sprawie:

"Z przykrością stwierdzam, że w dniu dzisiejszym tj. 30 listopada 2011 roku zostałam skreślona z listy członków Prawa i Sprawiedliwości w Tarnowie. Niestety o tej decyzji dowiedziałam się z mediów.

Jest to dla mnie decyzja krzywdząca i niesprawiedliwa.

Chcę nadmienić, że byłam członkiem Prawa i Sprawiedliowści od 2004 roku i tworzyłam

struktury Komitetu Ziemskiego PIS Powiatu Tarnowskiego od początku, będąc Przewodniczącą do dnia dzisiejszego . Od 2007 roku pełniłam również funkcję Skarbnika Zarządu Okregowego.

Oświadczam, że nigdy nie dzieliłam PIS-u a wręcz odwrotnie zawsze dążyłam do kompromisu, i również w tym momencie chcę współpracować a nie atakować Prawo i Sprawiedliwość. Możemy bowiem iść w tym samym kierunku ale różnymi drogami.

Ponadto chcę wyraźnie stwierdzić, że nie zmieniam swoich poglądów politycznych z prawicowych na inne. Moja decyzja dotycząca wejścia do klubu Solidarnej Polski, była decyzją trudną, dlatego nie będę nikogo przeciągać na swoją stronę. Klub Solidarna Polska jest dla tych ludzi, którzy chcą z chęcią i radością pracować po prawej stronie sceny politycznej, w sposób nieprzymuszony, a którym zależy na zwycięstwie prawicy w kolejnych wyborach."

 

Z poważaniem,

Lucyna Malec

Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com