Wojnicz -> Brzesko p.Biadoliny
Wojnicz => Biadoliny => Brzesko
Przystanki |
Godziny odjazdu do Brzeska |
|||||||
Wojnicz |
** |
715 |
855 |
1050 |
1235 |
1420N |
1610N |
** |
Łopoń |
558 |
720 |
900 |
1055 |
1240 |
1425N |
1615N |
1748ŁB |
Biadoliny |
605 |
727 |
908 |
1103 |
1248 |
1433N |
1623N |
1741ŁB |
Sufczyn |
614 |
736 |
917 |
1112 |
1257 |
1442N |
1631N |
1733ŁB |
Dębno |
617 |
739 |
920 |
1112 |
1300 |
1445N |
1633N |
** |
Legenda
Kursuje tylko od poniedziałku do piątku
N – nie kursuje pod szpital
Ł – kursuje do Łoponia
ŁB – kursuje do Brzeska przez Łopoń
« poprzednia | następna » |
---|